Accessibility
UE

49 Edycja Ekstremalnego Rajdu na Orientację HARPAGAN

W dniach od 17 do 19 kwietnia 2015 r. na terenie naszej gminy zorganizowana zostanie 49 edycja Ekstremalnego Rajdu na Orientację HARPAGAN.

Honorowy Patronat nad najbliższą edycją Rajdu objął Wójt Gminy Kaliska Pan Sławomir Janicki.

HARPAGAN jest rajdem na orientację, oznacza to, że każdy uczestniczący dostaje do ręki mapę z zaznaczonymi na niej punktami kontrolnymi. Nie jest to impreza wyłącznie wytrzymałościowa. Trasa rajdu biegnie pięknymi, dzikimi zakątkami, z dala od ruchliwych szos czy zatłoczonych miast. Zadaniem uczestnika jest odnaleźć w regulaminowym czasie punkty kontrolne zlokalizowane w terenie na których znajduje się obsługa rajdu. Z trasy można zejść w dowolnym momencie i miejscu oddając kartę startową innemu uczestnikowi, który dostarczy ją do bazy. Jest to jednak równoznaczne z wycofaniem się z Rajdu. Jak zatem widać chęć uczestnictwa w HARPAGANIE nie oznacza konieczności przebycia całej trasy.

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów rajdu dla mieszkańców gminy Kaliska udostępniona zostanie trasa TP10 o długości 10 km za symboliczną złotówkę. Zapisów można dokonywać do dnia 13 kwietnia 2015 r. w siedzibie urzędu gminy, w pokoju nr 22. Formularz zgłoszenia oraz zgody na udział w rajdzie osoby niepełnoletniej do pobrania są poniżej.

 

W celu zapisów na pozostałe trasy Rajdu organizatorzy zapraszają na stronę : http://www.harpagan.pl/rajd/

 

Karta zgłoszeniowa:  http://kaliska.pl/dropbox2/files/H49_karta_zgloszeniowa_TP10_HARPU%C5%9A_UG_KALISKA.pdf

 

Zgoda opiekunów: http://kaliska.pl/dropbox2/files/H49_pozwolenie_na_start_osoby_niepe%C5%82noletniej.pdf

 

Link do filmu o Rajdzie : https://www.youtube.com/watch?v=mNxktbhjlgE