Accessibility
UE

Agrotusystyka MOKABA

Agroturystyka Mokaba 

Telefon: 500 115 938

Okoninki 3 

83-260 Kaliska

e-mail: MOKABA.agroturystyka@gmail.com

Strona internetowa: www.mokaba.pl

 

Cisza i spokój okolicy zapewnia idealne miejsce do wypoczynku, regeneracji sił jak i również aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Specjalnie dla maluchów został zaaranżowany mini plac zabaw z trampoliną, zjeżdżalnią, domkiem, boiskiem do piłki nożnej. Starszym gościom zapewniamy miejsce do grillowania przy ogrodowym komplecie wypoczynkowym ( duży grill na wyposażeniu). Nie zapomnieliśmy również o pasjonatach bardziej wiejskiego wypoczynku - miejsce na ognisko może okazać się wspaniałym wehikułem czasu.

Obecnie posiadamy 10 miejsc noclegowych w dwóch świeżo wyremontowanych, niezależnych mieszkaniach. Każde z nich jest w stanie pomieścić 5 osób. Są one w pełni wyposażone i posiadają:
- meble,
- TV,
- wentylator na gorące dni,
- płytę indukcyjną,
- lodówkę,
- czajnik elektryczny, 
- garnki,
- niezbędne naczynia oraz sztućce, 
- komplety pościeli,
- ręczniki dla gości.

Dodatkowo jedno mieszkanie wyposażone jest w mikrofalówkę, radiomagnetofon na CD i USB.

W łazienkach zamontowane są prysznice. 

Oba mieszkania ogrzewane przez c.o. oraz ogrzewanie podłogowe. Wysoki standard obu mieszkań przyczynia się do mile spędzonych chwil w progach MOKABA agroturystyka. Miejsca parkingowe na terenie posesji. Do dyspozycji gości mamy również 2 rowery dla osób dorosłych, możliwość zapewnienia wózka rowerowego dla dziecka jak i również krzesełka przypinanego do jednego z rowerów. Na okres zimowy zapewniamy 5 par sanek, idealnie sprawdzających się na pobliskich górkach.