Accessibility
UE

JUBILEUSZ 90. URODZIN PANI ZOFII TRAWICKIEJ

 
JUBILEUSZ 90. URODZIN PANI ZOFII TRAWICKIEJ
 
 
 
Dnia 30 marca 2024 r. Pani Zofia Trawicka z Pieców obchodziła 90 urodziny. Z tej okazji w dniu 2 kwietnia br. Szanowną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Kaliska Sławomir Janicki wraz z Pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliskach Dorotą Prybą i Anną Staniszewską.
Wójt w imieniu władz samorządowych wręczył Solenizantce kwiaty i upominek oraz złożył najserdeczniejsze życzenia. Pani Zofia wraz z córkami i wnuczką serdecznie przyjęła gości.
Solenizantka od wielu lat jest wdową – Jej mąż był cenionym organistą. Urodziła pięcioro dzieci: dwie córki i trzech synów, doczekała się 10 wnuków i 18 prawnuków. Pani Trawicka z wykształcenia i zawodu była katechetką, w swoim życiu udzielała się społecznie, co dawało Jej ogromną satysfakcję. Podczas uroczystości Pani Zofia wspominała z sentymentem swoich rodziców, czasy młodości oraz liczne miejsca, w których mieszkała. Obecnie Pani Zofia otoczona jest wspaniałą opieką ze strony rodziny, która chętnie Ją odwiedza, ciesząc się Jej pogodnym usposobieniem.
Z okazji urodzin składamy jeszcze raz serdeczne życzenia oraz wielu lat w zdrowiu, radości i wszelkiej pomyślności.