Accessibility
UE

ZŁOTE GODY PAŃSTWA IRENY I ZBIGNIEWA MUCHOWSKICH

ZŁOTE GODY PAŃSTWA IRENY I ZBIGNIEWA MUCHOWSKICH
 
6 lipca 1974r. w Kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Kaliskach zawarli związek małżeński Państwo Irena i Zbigniew Muchowscy. Po 50-ciu latach , w tym samym kościele, odbyła się Msza Święta dziękczynna, prowadzona przez Księdza Proboszcza Krzysztofa Ossowskiego.
Po uroczystej mszy Jubilaci zaprosili swoich najbliższych oraz przedstawicieli Urzędu Gminy w Kaliskach na poczęstunek do restauracji Zunafi.
Małżonkowie Irena i Zbigniew Muchowscy wychowali 3 dzieci, mają 6 wnuków i 2 prawnuków. W trakcie rozmowy Jubilatami podali ciekawą receptę na udany związek, a mianowicie : „ W związku musi być zawsze 100 procent, jeżeli jeden daje 20 procent to drugi daje resztę, czyli 80 procent”. Jest to bardzo cenna i wartościowa rada.
W tym szczególnym i uroczystym dniu Pani Wicewójt Gminy Kaliska – Bożena Jeleniewska - w imieniu Prezydenta RP- wręczyła Jubilatom „ medale za długoletnie pożycie małżeńskie”. Wspólnie z Kierownikiem USC Kaliska - Beatą Wysokińską przekazała również, od władz samorządowych: życzenia, kwiaty i okolicznościowy upominek.
Szanownym Jubilatom – Państwu Irenie i Zbigniewowi Muchowskim - z okazji „Złotych Godów”, życzymy nadal wiele zdrowia oraz wszelkiej pomyślności na kolejne wspólne lata - wszystkiego najlepszego.