Accessibility
UE

ZŁOTY GODY PAŃSTWA ELŻBIETY I WOJCIECHA CZERWIONKA Z PIECÓW

ZŁOTY GODY PAŃSTWA ELŻBIETY I WOJCIECHA CZERWIONKA Z PIECÓW
 
 
W dniu 13 kwietnia 2024 roku Państwo Elżbieta i Wojciech Czerwionka obchodzą 50-tą rocznicę ślubu. Jubilaci z okazji "Złotych Godów" zorganizowali dla swoich bliskich spotkanie rodzinne w restauracji ZUNAFI w Kaliskach.
W miłej i serdecznej atmosferze Państwo Czerwionka wspominali czasy poznania oraz wspólnego pożycia. Najmilsze ich wspomnienia pochodzą z czasów gdy mieszkali w starym domu, dzieci były wtedy jeszcze małe, a oni tylko wieczorami mieli czas dla siebie i na wspólną kawkę - jak mówią oboje - był to najpiękniejszy czas w ich życiu. Mimo upływu lat nadal są dla siebie bardzo ważni, wzajemnie się szanują i nadal kochają.
Państwo Elżbieta i Wojciech Czerwionka mają 4 dzieci i 6 wnuków. W spotkaniu wzięli udział także Wójt Gminy Kaliska oraz Kierownik USC Kaliska. W tym szczególnym i uroczystym dniu Wójt Gminy Kaliska - Sławomir Janicki - wręczył Jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie, otrzymane od Prezydenta RP, oraz okolicznościowy upominek i kwiaty od samorządu Gminy Kaliska. Nie zabrakło także serdecznych życzeń: zdrowia, szczęścia i pomyślności na kolejne wspólne lata.
Dostojnym Jubilatom jeszcze raz życzymy: wszystkiego najlepszego!!!