Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

92 urodziny Pani Urszuli Miszewskiej

92. URODZINY PANI URSZULI MISZEWSKIEJ

Dnia 10 stycznia 2020 roku Pani Urszula Miszewska z miejscowości Piece obchodziła swoje 92 urodziny.

Z tej okazji w dniu urodzin życzenia Jubilatce złożyły Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliskach Pani Monika Szmaglińska wraz z pracownikiem socjalnym Panią Teresą Jagiełło.

Pani Urszula od urodzenia jest mieszkanką naszej gminy, która przez większość życia poświęciła siebie najbliższym. Przesympatyczna osoba o znakomitej kondycji przyjęła gości wspólnie z najbliższą rodziną kawą i urodzinowym poczęstunkiem.

Pani Monika Szmaglińska składając w imieniu Wójta, własnym oraz władz samorządowych i mieszkańców gminy gratulacje - Jubilatce wręczyła kwiaty i upominek oraz życzyła wielu lat spokojnego życia w zdrowiu.

W miłej atmosferze Pani Urszula opowiadała o swojej rodzinie, sąsiadach i o życiu codziennym. Doczekała się 5 - ro wnucząt, 4-ch pra wnucząt i 1- go pra pra wnuka.

Życzymy jeszcze raz Pani Urszuli Wszystkiego Najlepszego.