Accessibility

Sołectwa

Wykaz sołectw, ich powierzchni oraz przynależnych do nich miejscowości

 

Nazwa sołectwa

Pow. sołectwa
w ha

Inne miejscowości

Rodzaj miejscowości

Bartel Wielki

3216

 

wieś sołecka

 

 

Bartel Mały

część wsi

Cieciorka

1031

 

wieś sołecka

 

 

Dunajki

przysiółek

 

 

Kazub

wieś

 

 

Lipska Karczma

osada

 

 

Lipski Młyn

osada

 

 

Okoninki

osada

 

 

Okoniny

leśniczówka

 

 

Płociczno

wieś

 

 

Stara Lipa

osada

 

 

Wygoninki

leśniczówka

Czarne

957

 

wieś sołecka

 

 

Czubek

osada

Dąbrowa

310

 

wieś sołecka

 

 

Frank

wieś

 

 

Strych

wieś

Iwiczno

1087

 

wieś sołecka

 

 

Czechowo

osada

 

 

Łążek

wieś

 

 

Młyńsk

wieś

Kaliska

723

 

wieś gminna

Piece

1359

 

wieś sołecka

 

 

Biedaczek

osada

 

 

Kamienna Karczma

osada

 

 

Tczechowo

przysiółek

Studzienice

2370

 

wieś sołecka

 

 

Cegielnia

osada

 

 

Kocia Góra

osada

 

 

Leśna Huta

osada

 

 

Smolnik

przysiółek

 

Sołtysi Gminy Kaliska - kadencja 2015 - 2019:

 

Maria Solecka - Flisikowska- Sołtys Sołectwa Cieciorka

 

Alicja Lipska- Sołtys Sołectwa Dąbrowa

 

Kazimierz Głodek  - Sołtys Sołectwa Kaliska

 

Marek Romanów - Sołtys Sołectwa Piece

 

Leszek Wardziński  - Sołtys Sołectwa Czarne

 

Monika Beling - Sołtys Sołectwa Bartel Wlk.

 

Franciszek Szandrach– Sołtys Sołectwa Iwiczno

 

Marian Kujawski - Sołtys Sołectwa Studzienice

Składy Rad Sołeckich :

 

Sołectwo Kaliska:

  1. Begier Grzegorz
  2. Jekiełek Paweł
  3. Lisewska Mirosława
  4. Malinowska Joanna
  5. Świeczkowski Jerzy
  6. Zborowski Waldemar

Sołectwo Piece:

  1. Toporowski Zbigniew
  2. Piotrzkowski Jerzy
  3. Stopa Irena
  4. Stopa Marek
  5. Pakmur Marcin

Sołectwo Dąbrowa:

  1. Ciepliński Jan
  2. Gołuńska Sylwia
  3. Graban Agnieszka
  4. Szarafin Justyna
  5. Szarmach Jolanta
  6. Weber Ludwika

Sołectwo Cieciorka:

  1. Buczyńska Małgorzata
  2. Koprowska Jadwiga
  3. Słomiński Zygmunt
  4. Wróblewski Piotr
  5. Zalewska Agnieszka

Sołectwo Czarne:

  1. Gołuński Eugeniusz
  2. Gutkowska Małgorzata
  3. Kaszubowska Anna
  4. Prabucka Danuta
  5. Przewłoka Helena

Sołectwo Iwiczno:

  1. Stopa Eugeniusz
  2. Kołodziejczyk Irena
  3. Gołuński Wojciech
  4. Rosińska Wioleta
  5. Malek – Podjaski Kazimierz

Sołectwo Studzienice:

  1. Dąbrowska Beata
  2. Kujawska Daria
  3. Grefka Andrzej
  4. Gornowicz Marcin

Sołectwo Bartel Wielki:

  1. Osowicki Marek
  2. Tuszkowska Bożena
  3. Cybulski Mirosław

 



archiwum.kaliska.pl