Urząd zamknięty do odwołania

Ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, Urząd Gminy w Kaliskach z dniem 23 marca zamknięto dla interesantów. Dlatego prosimy o załatwienie pilnych spraw telefonicznie, drogą mailową, poprzez e-PUAP, bądź odłożenie ich na późniejszy termin.  Numery telefonów do wszystkich pracowników dostępne są TUTAJ.

Tymczasowe zasady odbioru dowodów osobistych. Ze względu na zagrożenie koronawirusem dowody będzie można otrzymać w urzędzie gminy w poniedziałek, wtorek, czwartek piątek, wyłącznie w godzinach 8.00 - 10.30, w środę od godziny 14.30 – 16.30. Aby odebrać dokument należy zadzwonić do Urzędu tel. 58 5989201, potwierdzić dostępność dowodu i umówić termin jego odbioru. W przypadku uzyskania odpisu aktu urodzenia, zgłoszenia zgonu należy kontaktować się telefonicznie w celu umówienia indywidualnej wizyty.

Jednocześnie prosimy przedsiębiorców o składanie elektronicznych wniosków bezpośrednio do CEiDG. Do odwołania nie ma możliwości składania papierowych wniosków w Urzędzie.

Accessibility

Bartel Wielki - noclegi

Ośrodek Rozwoju i Integracji Sołectwa w Bartlu Wielkim

 

Wyremontowany budynek poszkolny z miejscami noclegowymi (25 miejsc w 2 pokojach wieloosobowych + 2 pokoje 2-osobowe). W sąsiedztwie drewniana gawra z paleniskiem – idealne miejsce do biesiadowania, a także plac zabaw i boiska do gier zespołowych.
W pobliżu dydaktyczna ścieżka leśna „Bartlewianka”.

Więcej informacji: www.bartel.kaliska.pl.  Kontakt: Urząd Gminy Kaliska tel. 5889201; sekretariat@kaliska.pl

Do pobrania - DŚL "BARTLEWIANKA"