Urząd zamknięty do odwołania

Ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, Urząd Gminy w Kaliskach z dniem 23 marca zamknięto dla interesantów. Dlatego prosimy o załatwienie pilnych spraw telefonicznie, drogą mailową, poprzez e-PUAP, bądź odłożenie ich na późniejszy termin.  Numery telefonów do wszystkich pracowników dostępne są TUTAJ.

Tymczasowe zasady odbioru dowodów osobistych. Ze względu na zagrożenie koronawirusem dowody będzie można otrzymać w urzędzie gminy w poniedziałek, wtorek, czwartek piątek, wyłącznie w godzinach 8.00 - 10.30, w środę od godziny 14.30 – 16.30. Aby odebrać dokument należy zadzwonić do Urzędu tel. 58 5989201, potwierdzić dostępność dowodu i umówić termin jego odbioru. W przypadku uzyskania odpisu aktu urodzenia, zgłoszenia zgonu należy kontaktować się telefonicznie w celu umówienia indywidualnej wizyty.

Jednocześnie prosimy przedsiębiorców o składanie elektronicznych wniosków bezpośrednio do CEiDG. Do odwołania nie ma możliwości składania papierowych wniosków w Urzędzie.

Accessibility

Skrzynka podawcza

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA GMINY KALISKA

Uprzejmie informujemy, iż ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA Gminy Kaliska działa w ramach Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Jest  to system informatyczny, dzięki któremu obywatele mogą załatwiać sprawy urzędowe za pośrednictwem internetu, natomiast przedstawiciele podmiotów publicznych – bezpłatnie udostępniać swoje usług w postaci elektronicznej.

Dostarczania dokumentów elektronicznych do Urzędu w Kaliskach poprzez usługę ePUAP odbywa się poprzez wypełnienie formularza bądź dołączenie podpisanego dokumentu on-line na stronie:

http://epuap.gov.pl/kup/searchContentServlet?nazwaOpisu=Skargi,+wnioski,+zapytania+do+urzedu&idPodmiotu=UGKaliska

 

Co zrobić aby załatwiać sprawy z urzędem przez Internet za pomocą bezpłatnego podpisu elektronicznego?

 

Wystarczą 3 kroki!

 

 

 

 Pomoc:

  1. Jak założyć konto w serwisie ePUAP (elektroniczna platforma usług administracji publicznej)? – zobacz
  2. Jak założyć profil zaufany? – zobacz