Urząd Gminy otwarty dla interesantów od 1 czerwca 2020r.

Ze względu na stopniowe znoszenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Od poniedziałku, t.j. 1 czerwca b.r. klienci Urzędu Gminy Kaliska będą obsługiwani bezpośrednio w biurach budynku. Do urzędu będzie można wejść głównym wejściem. Podczas załatwiania spraw interesanci zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad:

Urząd będzie czynny w godzinach:

Pomimo przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w trosce o bezpieczeństwo własne i klientów zapraszamy do kontaktu online, pocztą tradycyjną, a także telefonicznie.

Accessibility

Skrzynka podawcza

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA GMINY KALISKA

Uprzejmie informujemy, iż ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA Gminy Kaliska działa w ramach Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Jest  to system informatyczny, dzięki któremu obywatele mogą załatwiać sprawy urzędowe za pośrednictwem internetu, natomiast przedstawiciele podmiotów publicznych – bezpłatnie udostępniać swoje usług w postaci elektronicznej.

Dostarczania dokumentów elektronicznych do Urzędu w Kaliskach poprzez usługę ePUAP odbywa się poprzez wypełnienie formularza bądź dołączenie podpisanego dokumentu on-line na stronie:

http://epuap.gov.pl/kup/searchContentServlet?nazwaOpisu=Skargi,+wnioski,+zapytania+do+urzedu&idPodmiotu=UGKaliska

 

Co zrobić aby załatwiać sprawy z urzędem przez Internet za pomocą bezpłatnego podpisu elektronicznego?

 

Wystarczą 3 kroki!

 

 

 

 Pomoc:

  1. Jak założyć konto w serwisie ePUAP (elektroniczna platforma usług administracji publicznej)? – zobacz
  2. Jak założyć profil zaufany? – zobacz