Urząd zamknięty do odwołania

Ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, Urząd Gminy w Kaliskach z dniem 23 marca zamknięto dla interesantów. Dlatego prosimy o załatwienie pilnych spraw telefonicznie, drogą mailową, poprzez e-PUAP, bądź odłożenie ich na późniejszy termin.  Numery telefonów do wszystkich pracowników dostępne są TUTAJ.

Tymczasowe zasady odbioru dowodów osobistych. Ze względu na zagrożenie koronawirusem dowody będzie można otrzymać w urzędzie gminy w poniedziałek, wtorek, czwartek piątek, wyłącznie w godzinach 8.00 - 10.30, w środę od godziny 14.30 – 16.30. Aby odebrać dokument należy zadzwonić do Urzędu tel. 58 5989201, potwierdzić dostępność dowodu i umówić termin jego odbioru. W przypadku uzyskania odpisu aktu urodzenia, zgłoszenia zgonu należy kontaktować się telefonicznie w celu umówienia indywidualnej wizyty.

Jednocześnie prosimy przedsiębiorców o składanie elektronicznych wniosków bezpośrednio do CEiDG. Do odwołania nie ma możliwości składania papierowych wniosków w Urzędzie.

Accessibility

Spływ kajakowy i rajd rowerowy z LOT KOCIEWIE

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE zaprasza na dwa sierpniowe wydarzenia.

Pierwsze z nich to tzw. wahadło na Wierzycy: godzinne spływy po starogardzkiej Wierzycy. Tym razem zapraszamy do Grodziska Owidz.

3 sierpnia (sobota)

w godzinach 11:00-17:00

Na spragnionych wrażeń czeka 75 miejsc w przygotowanych na tę okazję kajakach.

Szczegóły spływu:

- zbiórka w owidzkim grodzisku,

- transport uczestników do Starogardu Gdańskiego,

- finał z poczęstunkiem w Grodzisku Owidz.

Na chętnych czekają darmowe miejsca w przygotowanych kajakach.

Zapraszamy do zapisów – decyduje kolejność zgłoszeń!


Spływ kajakowy na Wierzycy odbywa się w ramach zadania publicznego pn. „Starogard Gdański – hobby przez cały rok” dofinansowanego przez Gminę Miejską Starogard Gdański.

 

Tydzień później czeka 100 miejsc w szesnastej edycji Kociewsko-Borowiackiego Rajdu Rowerowego.

10-11 sierpnia (sobota-niedziela)

Start: godzina 10:00 z Grodziska Owidz.

 

Kociewski peleton przejedzie po Kociewiu Starogardzkim. Rezerwujcie swój czas urlopowy, by po raz kolejny odwiedzić kociewskie zakątki.

1. DZIEŃ (sobota)

Owidz - Grabowiec - Bobowo - Wysoka - Czarnylas - Wda - Lubichowo - Młynki - Osowo - Mały Bukowiec - Łążek - Bytonia (ok. 58 km)

 

2. DZIEŃ (niedziela)

Bytonia - Strych - Kaliska - Cieciorka - Kazub - Lipy - Zblewo - Białachowo - Radziejewo - Sumin - Koteże - Jabłowo - Owidz (ok. 44 km)

 

LOT Kociewie zapewnia sprawną organizację rajdu, drobne posiłki na trasie, nocleg w szkole w warunkach turystycznych. LOT KOCIEWIE nie zapewnia: śpiworów, karimat i… rowerów.


Wszystkie zgłoszenia oraz pytania prosimy kierować do:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej
ul. 30 Stycznia 4
83-110 Tczew
58 531 37 41
info@kociewie.eu