Urząd zamknięty do odwołania

Ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, Urząd Gminy w Kaliskach z dniem 23 marca zamknięto dla interesantów. Dlatego prosimy o załatwienie pilnych spraw telefonicznie, drogą mailową, poprzez e-PUAP, bądź odłożenie ich na późniejszy termin.  Numery telefonów do wszystkich pracowników dostępne są TUTAJ.

Tymczasowe zasady odbioru dowodów osobistych. Ze względu na zagrożenie koronawirusem dowody będzie można otrzymać w urzędzie gminy w poniedziałek, wtorek, czwartek piątek, wyłącznie w godzinach 8.00 - 10.30, w środę od godziny 14.30 – 16.30. Aby odebrać dokument należy zadzwonić do Urzędu tel. 58 5989201, potwierdzić dostępność dowodu i umówić termin jego odbioru. W przypadku uzyskania odpisu aktu urodzenia, zgłoszenia zgonu należy kontaktować się telefonicznie w celu umówienia indywidualnej wizyty.

Jednocześnie prosimy przedsiębiorców o składanie elektronicznych wniosków bezpośrednio do CEiDG. Do odwołania nie ma możliwości składania papierowych wniosków w Urzędzie.

Accessibility

94 urodziny Pani Agaty Zielińskiej

94 URODZINY PANI AGATY ZIELIŃSKIEJ

 

W dniu 17.01.2020 roku Jubileusz 94 urodzin obchodziła Pani Agata Zielińska z miejscowości Czarne. Z tej okazji życzenia Jubilatce złożył osobiście Wójt Gminy Kaliska Sławomir Janicki wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliskach Panią Moniką Szmaglińską.

Po raz kolejny jest nam niezmiernie miło, że jesteśmy zapraszani na tak zacny Jubileusz. Wójt w imieniu własnym, władz samorządowych i mieszkańców gminy wręczając Pani Agacie kwiaty i upominek życzył wielu lat życia w szczęściu i zdrowiu.

Jak corocznie w miłej atmosferze Pani Agata ten czas spędza z dziećmi, wnukami, prawnukami opowiadając o zmianach jakie nastąpiły w jej życiu. Ubiegły rok dopisał do członków jej rodziny jednego prawnuka, który wniósł wiele radości do domu, w którym mieszka.

Drogiej Pani Agacie życzymy wszystkiego najlepszego!