Urząd zamknięty do odwołania

Ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, Urząd Gminy w Kaliskach z dniem 23 marca zamknięto dla interesantów. Dlatego prosimy o załatwienie pilnych spraw telefonicznie, drogą mailową, poprzez e-PUAP, bądź odłożenie ich na późniejszy termin.  Numery telefonów do wszystkich pracowników dostępne są TUTAJ.

Tymczasowe zasady odbioru dowodów osobistych. Ze względu na zagrożenie koronawirusem dowody będzie można otrzymać w urzędzie gminy w poniedziałek, wtorek, czwartek piątek, wyłącznie w godzinach 8.00 - 10.30, w środę od godziny 14.30 – 16.30. Aby odebrać dokument należy zadzwonić do Urzędu tel. 58 5989201, potwierdzić dostępność dowodu i umówić termin jego odbioru. W przypadku uzyskania odpisu aktu urodzenia, zgłoszenia zgonu należy kontaktować się telefonicznie w celu umówienia indywidualnej wizyty.

Jednocześnie prosimy przedsiębiorców o składanie elektronicznych wniosków bezpośrednio do CEiDG. Do odwołania nie ma możliwości składania papierowych wniosków w Urzędzie.

Accessibility

Informacja dot. XX Sesji Rady Gminy Kaliska

Informuję, iż w zaistniałej sytuacji  XX Sesja Rady Gminy Kaliska odbędzie się w dniu 24 marca 2020 roku o godzinie 18:00 z wyłączeniem mieszkańców. Osoby zainteresowane przebiegiem sesji zachęcamy do jej śledzenia online na stronie internetowej www.kaliska.pl w zakładce Transmisje z obrad Rady Gminy.

 

 

Materiały na sesję dostępne są na stronie internetowej Gminy Kaliska w zakładce „eSesja Portal Mieszkańca”

http://www.kaliska.esesja.pl/posiedzenie/e4b9fa7e-6f5c-4

 

 

                                                                                                                                              Przewodniczący

                                                                                                                                           Rady Gminy Kaliska

                                                                                                                                              Zbigniew Szarafin