Zmiana organizacji pracy w Urzędzie Gminy od dnia 19 października 2020 r.

Wprowadza się ograniczenia w zakresie bezpośredniej obsługi klientów przez pracowników Urzędu Gminy w Kaliskach od dnia 19 października 2020 r. do odwołania.

Zawieszona zostaje bezpośrednia obsługa klientów - w celu załatwienia spraw w Urzędzie. Obsługa klientów odbywa się wyłącznie poprzez telefon, mailowo i platformę e-Puap, wyjątek stanowi rejestracja zgonów oraz sytuacje kryzysowe. W szczególnych przypadkach można uwzględnić wizytę osobistą w urzędzie, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym. Dokumenty należy składać do skrzynki podawczej w wejściu do budynku Urzędu Gminy.

Powyższe zasady dotyczą również obsługi klientów Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliskach.

Accessibility
UE

Przerwa w dostawie prądu

Energa-Operator SA informuje o planowym wyłączeniu prądu w dniu 15.01.2021 r. w godz. 07:30–09:00 oraz 15:00-16:30 w następujących miejscowościach:

  1. Dąbrowa;
  2. Frank: ulice Bursztynowa, Lipowa, Osiedlowa;
  3. Kaliska: ulice Boczna, Cicha, Długa, dr. Floriana Ceynowy, Dziewięciu z Nieba, Jasna, Jodłowa, Kolejowa, Krótka, Krzywa, Leśna, Łąkowa, Malinowa, Nowa, Nowowiejska, Okrężna, Piaskowa, Polna, Południowa, Poprzeczna, Północna, Przedszkolna, Robotnicza, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Starowiejska, Szkolna, Wschodnia, Zachodnia, Zblewska;
  4. Strych.

Przepraszamy za utrudnienia.