Accessibility
UE

Sprawozdanie z III Edycji Ligii Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Kaliskiego Stowarzyszenia Wspierania Sportu VICTORIA Kaliska

Dnia 28 grudnia 2013r. na hali sportowej w Zespole Szkół Publicznych w Kaliskach rozpoczęła się III edycja ligi halowej piłki nożnej o puchar Prezesa Kaliskiego Stowarzyszenia Wspierania Sportu Victoria Kaliska. W turnieju startowało 10 drużyn  tj. Frank, Piece, Zarex Bytonia, Kleszczewo. Lubichowo, Juniorzy Kaliska, Zblewo, Borzechowo, Old- boy Kaliska oraz Victoria Kaliska. Rozgrywki trwały od 28 grudnia do  8 lutego 2014r. Szczegółowy harmonogram rozgrywek został umieszczony na stronie internetowej Gminy Kaliska. Poziom rozgrywek z roku na rok jest coraz wyższy. Mecze były bardzo emocjonujące. Najlepszą drużyną podobnie jak w ubiegłym roku został Frank pod kierownictwem pana Dariusza Begiera. Kolejność przedstawiała się następująco:

10. Junior Kaliska      1 pkt. BRAMKI 23:46

Na zakończenie Prezes KSWS Victoria Kaliska Jerzy Pasterski w kilku słowach podziękował zawodnikom za udział w lidze halowej. Następnie z-ca Wójta Gminy Krzysztof Partyka,  Jerzy Pasterski oraz Andrzej Grzywacz wręczyli puchary , dyplomy i statuetki. Najlepszym strzelcem turnieju został Damian Begier z Franku, zawodnikiem Dawid Wesołowski z Kleszczewa, a bramkarzem Filbrandt Sebastian z Franku. Statuetkę w imieniu Sebastiana odebrał tata Marek Filbrandt. Wszystkie drużyny startujące w lidze odebrały puchary i dyplomy. Dodatkowo zawodnicy Franku, Lubichowa Kleszczewa otrzymali medale. Na zakończenie Prezes KSWS Victoria Kaliska wręczył nagrodę najstarszemu zawodnikowi turnieju. Najstarszym zawodnikiem został Andrzej Grzywacz popularny Ziko. Dziękujemy licznej zgromadzonej publiczności za doping podczas trwania ligi halowej. Podziękowania również należą się drużynie juniorów, którzy zajęli co prawda ostatnie miejsce ale z drużynami lepszymi walczyli jak równi z równymi.