XII Kaliski Uliczny Bieg Trzeźwościowy o Puchar Wójta Gminy Kaliska 2011

XII Kaliski Uliczny Bieg Trzeźwościowy o Puchar Wójta Gminy

Kaliska 2011

7 maja br odbył sięXII Uliczny Bieg Trzeźwościowy o Puchar Wójta Gminy Kaliska.

W tym roku w biegach wystartowało 55 osób, w tym 19 dzieci klas I – III,19 uczniów klas IV – VI,6 gimnazjalistów oraz 11 osób w biegu open.

Puchar Wójta Gminy w kategorii Pań zdobyła Sylwia Kazimierska, na drugim miejscu była Pani Irena Zaremska.

Wśród panów najlepszy okazał się Pan Zenon Hartuna, który zajął pierwsze miejsce i zdobył Puchar Wójta Gminy, następny był Dawid Burczyk oraz Tomasz Boroszewski. Panie i Panowie otrzymali też nagrody rzeczowe.

W pozostałych kategoriach zdobywcy miejsc od 1 do 3otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wszyscy uczestnicy biegu brali udział w dodatkowym losowaniu nagród rzeczowych rozlosowanych w trzech grupach: klasy I-III – plecak Campus, klasy IV-VI – plecak Puma oraz gimnazjum i dorośli – namiot.

Ponieważ w tym roku bieg organizowany był w ramach kampanii Postaw na Rodzinę wprowadzono dodatkową konkurencję: Sztafetę Rodzinną. Do udziału w niej zaproszono trzyosobowe zespoły, z chociażby jednym rodzicem. Cztery chętne drużyny: p. Stosik, p. Kazimierskich, p. Zaremskich oraz p. Miszewskich wzięły udział w krótkim biegu przeszkód na czas i również otrzymały nagrody.

Impreza, jak co roku, zorganizowana została przez GKRPA, GOK, Świetlicę Terapeutyczną i wolontariuszki, przy ogromnej współpracy pielęgniarek, nauczycieli WF-u oraz Policjantów i przedstawicieli Młodzieżowej Rady Gminy- za co wszystkim serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy też wszystkim uczestnikom za udział w biegu, gratulujemy sportowej postawy i już dziś zapraszamy do udziału w przyszłym roku!